einde verkeerschaos?
Er ligt een extra fietspad op de spoorlaan/hart van Brabantlaan. Zijn de zorgen nu voorbij? Lees hier verder
Lees het gehele bericht...Er ligt een extra fietspad op de spoorlaan/hart van Brabantlaan. Zijn de zorgen nu voorbij? Lees hier verder
Lees het gehele bericht...Tilburg oud? Tilburg de oudste gebouwen? Google heeft voor u een overzicht Lees hier meer.
Lees het gehele bericht...Lees hier meer over de plannen voor nieuwbouw aan de Noordhoekring.
Lees het gehele bericht...Het heeft een week geduurd, maar nu heeft de gemeente eindelijk opdracht gegeven het fietspad aan de gasthuisring af te ronden, opdat een veilige situatie kan ontstaan voor alle fietsend verkeer, dat door werkzaamheden in de Ceciliastraat noodgedwongen door de Gasthuisstraat dient te fietsen om zijn, haar eindbestemming te kunnen bereiken. Lees hier verder.
Lees het gehele bericht...Was het Clarissenklooster een tijdje in beeld om voor gepensioneerde kunstenaars in gebruik genomen te worden, inmiddels is de wijk Zorgvlied binnenkort de plek voor hun nieuwe onderkomen. Lees hier verder.
Lees het gehele bericht...Hoe beoordeel je de waarde van evt. nieuwbouw op waarde. Er zijn instrumenten voor. Lees hier verder.
Lees het gehele bericht...Drones in oorlogsgebieden? Maar nu ook in de spoorzone, tenminste als je die kan ontdekken tussen alle hoogbouw door. Gelukkig hebben positieve lobby’s nog enkele bomen gespaard, waardoor de stenen massa toch prettig oogt. Klik hier voor een skyview in spoorzone013.
Lees het gehele bericht...In Birmingham heeft een kunstenaar een oude tunnel een nieuw veilig jasje gegeven. Klik hier om meer te lezen.
Lees het gehele bericht...TTS? Tilburg Talent Square, de laatste blokkendoos aan de hart van Brabantlaan. Alles is verhuurd, verkocht, gedaan. Lees hier meer.
Lees het gehele bericht...Job van de Veer bij Felix Meurders op radio 1. Jammer dat het bij oppervlakkige bedoelingen blijft. Morgen maar eens in een persoonlijk gesprek doorvragen Luister hier.
Lees het gehele bericht...